در آمریکای شمالی حدود ٩٠ درصد مشتریان پس از ورود به یک فروشگاه پیراهن بی اختیار به سمت راست می چرخند و این واقعیتی مشهود و انکارناپذیر است. نخستین دیواری که پیش روی مشتری قرار می گیرد، به محل قدرت نمایی و عرضه اندام شما شهرت دارد و می تواند مشتریانتان را تحت تأثیر قرار داده و افسون کند، پس نسبت به آنچه می خواهید در این دیوار به نمایش گذارید و نحوه چیدمانشان توجه و وسواس خاصی به خرج دهید. در این قسمت از پیراهن مردانه ،کالاهایی را به نمایش بگذارید که مطمئنید می توانند توجه و نظر مثبت  مشتریان را جلب کرده و آنها را به دام اندازند؛ مجموعه های فصل نو، کالاهای جدید، کالاهایی که سود شایان ذکری برایتان به همراه دارند، کالاهایی که در میان مشتریان محبوب است. به علاوه می توانید بخشی از ویترین خود را برای نقل داستان کالاهایتان اختصاص دهید تا زینت بخش فروشگاهتان باشد.

لباس فرم سازمانی

برای سفارش لباس پرسنلی و یا لباس فرم اداری می توانید فرم مقابل را پر نمایید و یا با شماره ۶۶۳۴۲۱۷۸ -۰۲۱ و  ۶۶۳۴۲۵۱۴ -۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

یکی از مشخصه های نمادین و اعتمادساز در شرکت ها، سازمان ها و مجموعه های بزرگ، یکپارچگی و هماهنگی بصری است. لباس فرم سازمانی به کسب و کار شما هویت می بخشد و یکی از ابزارها برای تبلیغات و ارتباط با مخاطبین است.

گروه صنعتی پوشاک رونی با تکیه بر تجربیات متعدد قبلی خود در راستای تامین پوشاک سازمان ها و شرکت ها، روشهای عمده زیر را به منظور تامین پوشاک مورد نیاز سازمان ها و ادارات پیشنهاد می کند و آمادگی دریافت پیشنهادات سازمان های متقاضی عقد قرارداد تامین پوشاک را نیز دارد:

دوخت لباس فرم سازمانی بصورت اختصاصی

در این روش، بعد از تعین و تایید پارچه توسط سازمان متقاضی، پرسنل مجرب و متخصص رونی، شروع به سایزگیری نفر به نفر در محل استقرار سازمان نموده و پس از تایید سایزهای مذکور در پروسه زمانی مشخص، البسه مورد نیاز، تولید چاپ و بسته بندی و در اختیار سازمان قرار می گیرد.

ارائه بن یا حواله خرید

در این روش حواله به میزان و ارزش اعلام شده سازمان، با تسهیلات ویژه صادر و دارندگان این حواله ها می توانند محصولات مشخص شده در قرارداد فی ما بین را از مراکز توزیع و فروشگاه های سراسر کشور تهیه کنند.

کلیه پوشاک به تعداد مورد نیاز شما با کیفیت عالی در کوتاهترین زمان با قیمت مناسب و یک سال گارانتی تامین می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *